Druga wygrana w tym sezonie

przed spotkaniem
Po wakacyjnej przerwie znów zagościliśmy w Gałkówku. Dopiero co żegnaliśmy się rozgrywkami ligowym poprzedniego sezonu spotkaniem z LKS Gałkówek, a tu już w drugim meczu kolejnego sezonu przyszło nam ponownie u nich zagościć. Pogoda dopisała, kibice też, a że mieli na co popatrzeć to się nie nudzili. Zagraliśmy znowu dobre spotkanie. Właściwie cały czas atakowaliśmy. Konstruowaliśmy dużo akcji raz jedną, raz drugą stroną. Z punktu widzenia kibica to dzisiejsze spotkanie było ciekawsze niż to sprzed tygodnia, mimo mniejszej ilości bramek.

W pierwszej tercji szybko wyszliśmy na prowadzenie. Na 1:0 trafił Marcin Błaszczyk. Potem kolejne bramki strzelili Damian Henc, ponownie Marcin Błaszczyk i na koniec tej części Przemek Płacheta. Po 20 minutach prowadziliśmy 4:0. Przyznać trzeba, że w bramce LKSu bardzo dzielnie spisywał się bramkarz. To jemu gospodarze zawdzięczali fakt, że tylko 4 bramki stracili.
przed spotkaniem
W drugiej części gra wyglądała właściwie identycznie. Dużo gry piłką, ładnych akcji i kolejne bramki. W tej części trafili: Szymon Miller, Kacper Stańczyk 2 razy i Krzysiek Sut. Kolejne 4 bramki i wynik był już 8:0.
Kolejne minuty przyniosły kolejne bramki. Tym razem to już koledzy z Gałkówka osłabli z sił bo bramek jeszcze sporo padło. 3 razy trafił Przemek Płacheta, po 2 razy piłkę w siatce umieszczali Jan Tarnowski i Szymon Miller i raz Damian Henc.

Mecz zakończyliśmy wynikiem 16:0.
Gratulacje!

ŁKS - LKS Gałkówek  16:0

Nasi strzelcy:
Przemek Płacheta x 4
Szymon Miller x 3
Damian Henc x 2
Kacper Stańczyk x 2
Jan Tarnowski x 2
Marcin Błaszczyk x 2
Krzysiek Sut x 1

Zdjęcia z meczu w galerii.

bw