Remis z MKP Zgierz

przed spotkaniem
Fatalna pogoda i zacięty mecz - tak można podsumować dzisiejsze spotkanie z MKP Zgierz. Pogoda o tyle była łaskawa, że padał tylko deszcz i nie było przymrozków. To nieco utrudniło grę, bo chyba nikt nie lubi grać w deszczu. Mecz był od początku wyrównany. Raz jedna raz druga drużyna wyprowadzały akcje niemniej czystych sytuacji do wykończenia akcji brakowało.

Niestety w końcówce pierwszej tercji stracili?my bramkę. Na pierwszą przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1. W dalszej części meczu staraliśmy się odrobić stratę. Czasem brakowało trochę szczęścia a czasem celności. Mecz nadal był wyrównany, ale tym razem z lekkim wskazaniem na naszą drużynę, bo to nam zależało na odrobieniu strat. Przeciwnik również nie koncentrował się na obronie i od czasu do czasu stwarzał zagrożenie dla naszej bramki.

Nasze starania w trzeciej tercji przyniosły oczekiwany efekt. Wyrównanie padło po strzale z rzutu wolnego Wojtka Ciejki. Po tej bramce znowu zrobiło się trochę ciekawiej bo obie drużyny do ostatniej minuty walczyły o zwycięstwo. Jak się okazało po ostatnim gwizdku sędziego, walka ta była nieskuteczna i mecz zakończył się remisem 1:1.
Po wyrównanej walce w ciężkich warunkach remis wydaje się sprawiedliwy.

ŁKS - MKP Zgierz  1:1