Wygraliśmy z SKS Start Łódź

na turnieju
Mimo, że nie zagraliśmy jeszcze meczu 8-mej kolejki ligowej z ChKSem to w poniedziałek przyszło nam zagrać z liderem naszej grupy - SKS Start Łódź w meczu 9-tej kolejki łódzkiej klasy Górski Grupa C. Mecz dla nas wyjazdowy. W ubiegłym roku na wyjeździe z SKS Startem bardzo się męczyliśmy. Wtedy główne problemy sprawił rodzaj murawy, a właściwie jej brak. Tym razem już nie byliśmy tym zaskoczeni i zagraliśmy od początku bardzo uważnie.

W pierwszej tercji wyszliśmy na prowadzenie 3:0 po dwóch bramkach Damiana Henca i jednej Przemka Płachety. Niemniej należy zauważyć, że bramki padały w ostatnich minutach tej części gry. W porównaniu do roku poprzedniego postęp jest wyraźny. Mimo, że tamto spotkanie wygraliśmy 4:3 to po pierwszych 20 minutach przegrywaliśmy 0:3.

W drugiej tercji straciliśmy jednak bramkę a nam nie udało się zrewanżować przeciwnikom tym samym. W ostatniej części gry to my znowu zdobyliśmy dwie kolejne bramki. Na listę strzelców wpisali się ponownie Przemek Płacheta i po raz pierwszy Krzysiek Sut.

Ostateczny wynik to 5:2 na naszą korzyść.
Gratulacje!!!

ŁKS - SKS Start   5:2

Nasi strzelcy:
Damian Henc x 2
Przemek Płacheta x 2
Krzysiek Sut x 1

Zdjęcia z meczu w galerii.

bw