40ty nasz mecz z rzędu bez porażki w lidze

na turnieju
;Dziś przyszło nam rozegrać zaległy mecz z drugiej wiosennej kolejki z LKS Gałkówek. My byliśmy tym razem osłabieni brakiem kilku zawodników, którzy zostali powołani do kadry Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Na szczęście przeciwnik nie postawił zbyt trudnego zadania przed nami.

W pierwszej tercji zaczęliśmy od szybko zdobytej bramki przez Jana Tarnowskiego. Później musiało minąć trochę czasu zanim zdobyliśmy kolejne bramki. Przeciwnik postawił na obronę i nie tak łatwo zdobywało się bramki. Niemniej jeszcze w pierwszej tercji piłkę w bramce rywala umieścili: Krzysiek Sut i Wojtek Ciejka.

Po przerwie zaczęliśmy od straty bramki. Po naszym błędzie w obronie przeciwnik wyszedł "sam na sam" i sytuację tą wykorzystał. Później już tylko my zdobywaliśmy gole. Najpierw Kuba Florczak a potem kolejno: Kacper Stańczyk dwa razy, ponownie Wojtek Ciejka i Jan Tarnowski oraz Marcin Błaszczyk. To tyle w drugie tercji, którą zakończyliśmy prowadzeniem 9:1.

Trzecia tercja to tak jak poprzednie gra do jednej bramki. Nie do naszej. Tym razem trafiali Kuba Ciupa, Kacper Stańczyk, Mateusz Walczak, znowu Kuba Ciupa, Krzysiek Sut z rzutu karnego, a na koniec jeszcze Krystian Klimczak. Wynik 15:1 dobrze oddał przebieg gry na boisku, a wyższy nie był jedynie z braku naszej skuteczności w wielu sytuacjach.

Mistrzostwo Łódzkiej klasy Górski grupa C jest już nasze. Zostały jedynie dwa mecze i nikt nam już tytułu nie może odebrać.

Dodajmy, że było to kolejne już nasze 40 z rzędu (słownie: czterdzieste) spotkanie bez porażki w rozgrywkach ligowych. Piękna seria!!!