Mecz z trzecią drużyną w tabeli na naszą korzyść

przed spotkaniem
Kolejna kolejka ligowa. Dziś mecz wyjazdowy z MKS Łodzianką. Łodzianka zajmowała po 3 kolejkach trzecie miejsce w tabeli więc spodziewać się należało nie najłatwiejszego meczu. Pogoda dopisała więc dodatkowych utrudnień nie było.

Mecz rozpoczęliśmy my i szybko akcja przeniosła się pod bramkę przeciwnika. Już w drugiej minucie na do bramki przeciwnika trafił głową Przemek Płacheta. Kilka minut później, bo w piątej minucie wynik podwyższył Damian Henc. Po kolejnych pięciu było już 3:0 po uderzeniu Kuby Ciupy. W pierwszym kwadransie meczu jeszcze raz trafił Damian Henc na 4:0 i zaraz potem z rzutu karnego Krzysiek Sut na 5:0. Tempo jakie narzuciliśmy w pierwszym kwadransie dało dobre otwarcie meczu i dalej już grę spokojną. Po stracie 5tej bramki my trochę zwolniliśmy, a koledzy z drużyny przeciwnej trochę uporządkowali swoją grę. Przestaliśmy zdobywać kolejne bramki w takim tempie. Dopiero w 30tej minucie, tuż przed przerwą, udało nam się podwyższyć rezultat z wykorzystaniem nogi Marcina Błaszczyka. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 6:0. W pierwszej części przeciwnikowi udało się wyprowadzić kilka akcji jednak oddali tylko jeden strzał w światło bramki, który obronił Marcin Zieliński. Inne akcje wcześniej lub później czyściła nasza formacja obronna.

Druga część meczu to również nasza przewaga. Atakowaliśmy ciągle a przeciwnik sporadycznie próbował ataków. Bramki jednak już tak szybko nie padały. Dopiero w 43 minucie Damian Henc podwyższył wynik meczu i również on osiem minut później ponownie trafił do bramki rywali. Trener chyba uznał, że już dość bo po tej bramce zmienił Damiana. To nie pomogło i jeszcze w 59 minucie Kuba Wąsowski, których chwilę wcześniej wszedł z zapasem sił, umieścił piłkę w siatce. To już był koniec. Przyznać trzeba, że było jeszcze wiele sytuacji do strzelenia bramek jednak nie udało się wszystkich wykorzystać. Skończyliśmy ze zdobytymi 9cioma bramki, a nasi bramkarze zachowali czyste konto.