Kolejne wiosenne zwycięstwo

przed meczem
Dziś wycieczka do Aleksandrowa Łódzkiego nam się trafiła na spotkanie z miejscowym Sokołem. Daleko nie było za to dość zimno jak na maj. Ale śniegu nie padał jak jeszcze parę dni temu.

Jak się można było spodziewać to my byliśmy stroną przeważającą na boisku. Już w 7 minucie Damian Henc po raz pierwszy pokonał bramkarza Sokoła. Trzy minuty później Dawid Ziółkowski podwyższył wynik spotkania. Dalej była chwila bez bramek, ale już w 22 minucie ponownie Damian Henc trafił do siatki. Tak się Damian rozstrzelał, że przed przerwą zdobył jeszcze jedną bramkę. 4:0 do przerwy oddawało sytuację na boisku.

Po przerwie zmieniły się jedynie strony. Obraz gry to nadal nasza dominacja. Damian Piotrowski na bramce był raczej bezrobotny. Czasem tylko któryś z naszych obrońców podał mu piłkę, bo rywale zbytnio go nie angażowali. Już w 2 minucie po przerwie Marcin Błaszczyk trafił na 5:0, zaś w 17tej minucie drugiej połowy Fabian Pytka wpisał się na listę strzelców. Jeszcze na 7 minut przed końcem Jan Tarnowski pokonał bramkarza Sokoła. Wynik 7:0 to najwyższe nasze zwycięstwo na wiosnę. Przyznać trzeba jeszcze sporo sytuacji do zdobycia bramki było, ale zdarzało się że sami przypadkiem zatrzymywaliśmy piłkę zmierzającą do siatki rywali. Jak zwykle nasza obrona pozostała niepokonana.