Piąta kolejka Wojewódzkiej Ligi Kuchar

wręczenie pucharu
Już piąta kolejka za nami. Dziś gościliśmy drużynę Lechii 1923 z Tomaszowa Mazowieckiego. Jednak relację dzisiejszą zaczniemy od innego wydarzenia. Tuż przed meczem mieliśmy przyjemność odebrać puchar za sukces w zeszłorocznych rozgrywkach łódzkiej klasy Górski grupa A. To nasz trzeci puchar za wygraną w lidze. W tym roku jest jednak już trudniej niż w latach ubiegłych. Zobaczymy co się da zdobyć, bo przecież do końca rozgrywek jeszcze dużo spotkań.

puchar sam w sobie
Spotkanie rozpoczęliśmy dobrze. W ciągu pierwszych 15 minut mieliśmy przynajmniej 3 dogodne sytuacje do strzelenia bramek. Na nasze nieszczęście to przeciwnikowi sprzyjało szczęście i bramki nie padły. Skuteczności trochę brakowało nam przez całą pierwszą połowę i wyniki 0:0 utrzymał się do przerwy.

przed meczem

Po przerwie już zagraliśmy skuteczniej. Nadal to my byliśmy drużyną przeważającą i to my strzelaliśmy bramki. Zaraz po przerwie na listę strzelców wpisał się Kuba Ciupa pokonując bramkarza rywali głową. W 47 minucie Damian Henc podwyższył wynik na 2:0. W 60 minucie rywale sprawili nam prezent i sami sobie piłkę do siatki zapakowali. A tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Krzysiek Sut ustalił wynik meczu na 4:0.

Ważne zwycięstwo i 4 zdobyte bramki. Gra nasza była dobra i właściwie cały czas rywale niewiele zagrażali naszej bramce.