Drugie miejsce w finale Turnieju Halowego o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

Za nami finały turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. W finałach każdy okręg reprezentowany był przez dwie drużyny. Z okręgu łódzkiego wystąpiła nasza drużyna i Sokół Aleksandrów. W sumie grało 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie graliśmy z Lechią Tomaszów, Mazovią Rawa Mazowiecka i Wartą Sieradz. Do półfinałów wychodziły po dwie drużyny z grupy. Zwycięzcy półfinałów mieli zapewniony udział w finale. Mecze w grupach i półfinały trwały po 15 minut, finał 20 minut.

Rozpoczęliśmy meczem z Lechią Tomaszów - drużyną, która sprawiała nam już wcześniej kłopoty na hali. Mecz był dość wyrównany, jednak bramka strzelona w końcówce spowodowała, że turniej rozpoczęliśmy od zwycięstwa. W drugim meczu - z Mazovią Rawa Mazowiecka przez cały mecz przeważaliśmy. Gola straciliśmy tuż przed końcem meczu w momencie, gdy prowadziliśmy 3:0 i wynik był rozstrzygnięty. Ostatnie spotkanie - z Wartą Sieradz decydowało o pierwszym miejscu w grupie. Prowadziliśmy już 2:0, ale po straconej bramce końcówka była dość nerwowa. Jednak prowadzenie utrzymaliśmy do końca meczu.

Mecz półfinałowy z Sokołem Aleksandrów przebiegał całkowicie pod nasze dyktando. Bramki padały często, a w sumie strzeliliśmy ich sześć odnosząc najwyższe zwycięstwo w finałach.

Mecz finałowy z GKS Bełchatów rozpoczęliśmy niemrawo i nieuważnie. Daliśmy się zepchnąć do obrony i już po kilku minutach przegrywaliśmy 0:2, a chwilę później 0:3. Wtedy nastąpiły zmiany i zdecydowanie poprawiliśmy naszą grę. Doprowadziliśmy do stanu 2:3 i nadal atakowaliśmy. Jednak kontra wyprowadzona przez piłkarzy GKS okazała się skuteczna i na odrobienie strat nie było już czasu. W sumie przegraliśmy 2:4 i zajęliśmy drugie miejsce.