Początek rundy wiosennej

przed meczem
Pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej wojewódzkiej ligi Kuchar już za nami. Ostatnio bywały już dni z temperaturami powyżej 15 stopni. Niestety wczoraj temperatura była już bliska zeru. Do tego zmienność pogody była duża. Słońce, wiatr, grad, deszcz i śnieg. I to wszystko w ciągu jednego meczu. Tak bywa w marcu.

Jeśli chodzi o mecz to tu nie mamy się czym pochwalić. Całość wyglądała - delikatnie rzecz ujmując - dość nieciekawie. Szybko straciliśmy pierwszą bramkę (już w 5 minucie). Potem walczyliśmy z przeciwnikiem i z silnym wiatrem wiejącym w stronę naszej bramki co dodatkowo utrudniało wyprowadzanie akcji. Po ataku gradu i śniegu w końcówce pierwszej części spotkania wiatr się nieco uspokoił i już nam nie chciał pomagać po zmianie stron. Niemniej nasza gra nadal pozostawiała wiele do życzenia. Dość powiedzieć, że straciliśmy jeszcze dwie bramki w drugie połowie.

Cóż, zagraliśmy słabo bo wszystkie bramki straciliśmy po własnych błędach w obronie. To nie koledzy z Bełchatowa zagrali bardzo dobrze, tylko my daliśmy im strzelić bramki. Przegraliśmy 0:3 a stać nas na dużo lepszy wynik.

Odnotujmy również, że był to nasz pierwszy występ w nowych czarnych strojach ufundowanych - jak zwykle - przez firmę PolNet. Dziękujemy!!

ŁKS Łódź - GKS Bełchatów     0:3