ŁKS - UKS SMS Łódź 7:0

przed meczem z UKS SMS
Znowu zagraliśmy w naszej lidze. Dziś odwiedziła nas drużyna UKS SMS Łódź. Graliśmy przy pięknej jesiennej pogodzie na naszym obiekcie mieszczącym się oczywiście przy al.Unii 2.
Mecz zaczął się dość trudno bo przeciwnik nie dawał nam aż tak bardzo pograć jak byśmy chcieli. Niemniej i po naszej stronie zawodziła skuteczność a po własnym błędzie bramkarza o mało nie straciliśmy sami bramki. Na szczęście nic się nie stało. Z każdą chwilą grało się nam lepiej i w końcu Kuba Ciupa - nasz kapitan - pokonał bramkarza przeciwnika pięknym strzałem w długi róg. Tak to na przerwę po pierwszej tercji schodziliśmy prowadząc 1:0.

Pierwsza część drugiej tercji nie była najlepsza w naszym wykonaniu i to przeciwnik uzyskał na krótko przewagę. Niemniej jednak nasza obrona spisywała się znakomicie i zagrożenia naszej bramki właściwie nie było. Po zmianie stron (w połowie 2giej tercji) zaczęliśmy wreszcie grać swoje. Ta zmiana może być spowodowana tym, że słońce, które do tej pory nam przeszkadzało - graliśmy pod słońce - teraz zaczęło zachodzić a cień zaczął skrywać większość boiska. Jeszcze w drugiej tercji najpierw Marcin Zieliński a zaraz potem Marcin Błaszczyk zdobyli dla nas gole. Po drugiej tercji prowadziliśmy już 3:0.
w trakcie meczu z UKS SMSTrzecia tercja była już całkowicie zdominowana przez nas i to nasi zawodnicy przeważali i bramki zdobywali. W bardzo krótkim czasie zaledwie 2 minut do bramki przeciwnika trafili kolejno: Mateusz Wrześniewski, Damian Henc i po raz drugi Kuba Ciupa. I tak to szybko podwyższyliśmy wynik na 6:0.
Aby dokończyć dzieła w ostatnich minutach jeszcze raz do bramki trafił Damian Henc dla którego było to już 10te trafienie w tym sezonie (w lidze).
Przeciwnika było stać jedynie na stawianie oporu przez połowę meczu (w czym chyba mu bardzo pomagało słońce świecące nam po oczach). Co by nie mówić to my wyszliśmy z tego pojedynku zwycięsko i wygraliśmy 7:0.
Gratulacje dla trenera i całej drużyny za piękną grę i równie piękne zwycięstwo.

ŁKS - UKS SMS III Łódź   7:0

Nasi strzelcy:
Jakub Ciupa x 2
Damian Henc x 2
Marcin Zieliński x 1
Marcin Błaszczyk x 1
Mateusz Wrześniewski x 1

Zdjęcia z meczu można znaleźć w galerii.

bw