Wynik lepszy niż pogoda (wygraliśmy 6:0 z ChKSem)

po meczu z ChKS
Dziś gościliśmy na Chojnach. Odwiedziliśmy obiekt ChKS gdzie spotkaliśmy się z miejscową drużyną w ramach rozgrywek łódzkiej Klasy Górski, Grupa D.
Mecz odbył się w bardzo trudnych warunkach. Padał deszcz a nawet chwilami niewielki grad. Do tego było tylko 6 stopni ale powyżej zera. Ale zauważyć trzeba, że warunki były takie same dla obu drużyn.
Już zaraz po rozpoczęciu gry zdobyliśmy pierwszą bramkę. Do bramki przeciwnika trafił Wojtek Ciejka (obrońca). Prowadziliśmy 1:0. Wkrótce na 2:0 dla nas podwyższył inny obrońca Marcin Zieliński. Cały czas właściwie przeważaliśmy ale już więcej bramek w pierwszej tercji nie strzeliliśmy.

W drugiej tercji mieliśmy więcej problemów ze skutecznością i przez całe 20 minut nie udało się podwyższyć rezultatu. Nieznaczna przewaga nasza była widoczna ale nie przynosiła efektów.
Za to w trzecich 20 minutach już było lepiej. Deszcz i grad padały a my strzelaliśmy bramki. Tym razem do bramki ChKSu trafiali kolejno: Kuba Ciupa, Marcin Zieliński, znowu Kuba Ciupa i na koniec Daniel Zakrzewski. I tak mecz zakończyliśmy wygraną 6:0.
Mecz trudny ze względu na pogodę ale zakończony naszym zwycięstwem. Dla nas to już szósty mecz bez porażki i trzecie zwycięstwo pod rząd.