Remis w Tomaszowie

Wycieczka do Tomaszowa okazała się średnio udana. Powinniśmy wygrać a skończyło się remisem. Damian Henc dwukrotnie w pierwszej połowie trafił do bramki rywali i prowadziliśmy 2:0. W końcówce pierwszej części meczu niestety ukarany czerwoną kartką został nasz bramkarz Damian Piotrowski i do końca spotkania musieliśmy grać w dziesiątkę.

Niestety w ostatnich 15 minutach meczu straciliśmy dwie bramki i mecz zakończył się remisem.

Przypomnijmy, że z rozgrywek wycofała się Victoria Szadek i wszystkie wyniki w jesieni zostały anulowane. Stąd tabela teraz wygląda inaczej niż na koniec jesieni. Dodatkowo kolejka 12ta (pierwsza wiosenna) została odwołana z powodu zimy i mecze odbędą się w innych terminach.