Zwycięstwo w Zgierzu

przed spotkaniem
Kolejna już kolejka ligowa za nami. Tym razem wyjechaliśmy do Zgierza na spotkanie z MKP Borutą Zgierz. Mecz zapowiadał się dość interesująco choćby dlatego, że tydzień wcześniej koledzy ze Zgierza pokonali GKS Bełchatów na wyjeździe. Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy jednak zamiast gotowego boiska, resztki sceny po wczorajszym koncercie i gorączkowo pracującą ekipę demontującą konstrukcję. Nie było pewne czy zdążą na czas. No i do 16tej nie udało im się kończyć prac. Trochę przez to mecz się opóźnił i grać zaczęliśmy pół godziny później. Boisko po koncercie było dość zniszczone i jeszcze w ostatniej chwili były linie odmalowywane. Tak bywa jak stadiony są wykorzystywane do innych celów niż sportowe.

Jak już zaczęliśmy grę to mecz toczył się pod nasze dyktando. To my przeważaliśmy i konstruowaliśmy akcje. Niemniej rywale nie dawali zasnąć naszym obrońcom i od czasu do czasu groźnie kontrowali. Na bramkę trzeba było czekać aż do 30tej minuty. Wtedy to piłkę w bramce umieścił Michał Karlikowski. 1:0 i taki wynik przetrwał do końca pierwszej części spotkania.
Po zmianie stron gra wyglądała podobnie. Tym razem jednak nie musieliśmy czekać na bramki aż tak długo. W 50tej minucie Damian Nowacki podwyższył wynik meczu na 2:0. Później grało nam się jeszcze łatwiej. Już 5 minut później Kacper Stańczyk zdobył kolejną bramkę. Po kolejnych 10 minutach na 4:0 wynik meczu ustalił Damian Ścibiorek.

4:0 to wynik lepszy niż 3:0 które zostałoby zapisane na naszym koncie gdyby sędzia uznał że boisko jest nie przygotowane i przyznał nam walkowera. Cieszy zwycięstwo a teraz czekaj już na nas najgroźniejsi rywale. Następne spotkania to UKS SMS Łódź i GKS Bełchatów czyli lider i wicelider naszej ligi:

Zdjęcia z meczu w galerii.

Mamy pewne zaległości w relacjonowaniu ostatnich meczów. Więc dla porządku przypomnę też kilka ostatnich wyników o których nie pisaliśmy:

ŁKS - WKS Wieluń              3:0 walkower
GKS Ksawerów - ŁKS            0:0
ŁKS - MKS Kutno               4:2
MUKS Pelikan Łowicz - ŁKS     3:2
ŁKS - Włókniarz Moszczenica   2:0

Strzelców bramek w tych spotkaniach proszę podsyłać mailem, gdyż nie wszystkie dane redakcja posiada.

Zdjęcia z poprzednich meczów można znaleźć też w odpowiednich galeriach.