Koniec rozgrywek w tym sezonie

Ostateczne rozstrzygnięcia w naszej lidze zapadły. Ostatnie dwa spotkania mieliśmy z drużynami z pierwszych dwóch pozycji w tabeli. Z GKSem Bełchatów tym razem przegraliśmy za to remisem zakończyliśmy mecz z liderem UKS SMS Łódź. Ten ostatni mecz obfitował w emocje, aż do ostatniej minuty kiedy to wynik z 1:1 zdążył się zmienić na 2:2 (dwie bramki Damiana Ścibiorka).

Dziś też zostały rozegrane ostatnie spotkania pozostałych drużyn. Wygląda na to, że my ten sezon zakończymy na pozycji 3 lub 4. Wyjątkowo aż 3 drużyny mają po 40 punktów: my, Lechia Tomaszów i Widzew Łódź. W tej sytuacji dochodzą do głosu szczegółowe przepisy regulaminu a w szczególności paragraf 26 pkt 2. Przynajmniej dwie interpretacje są możliwe więc 100% czy kończymy na podium czy nie niestety jeszcze nie mamy.

Trzeba przyznać, że wiosną udało nam się trochę "głupio" stracić kilka punktów. Była szansa nawet na miejsce drugie... ale się nie udało. Przyznać trzeba, że wiosną przeżyliśmy lekkie problemy kadrowe. Drużynę opuścił na większość spotkań Damian Henc (zagrał chyba tylko dwa razy) a w jednym ze spotkań przyszło nam grać bez "zawodowego" bramkarza.

Na oficjalne wyniki poczekamy jeszcze chwilę aż ŁZPN opublikuje wszystkie rezultaty meczów oraz końcową tablę.

Tyle na dziś.

bw