Koniec roku siódmego istnienia naszej drużyny

Zakończyliśmy nasz siódmy (przynajmniej dla niektórych z nas) sezon gry w ŁKSie. Drużyna istnieje od 7 lat i za chwilę rozpoczniemy kolejny rok trenowania i gry dla ŁKSu.

W tym roku również następuje zmiana trenera naszej drużyny. Od 6 lat prowadził nasz trener Marian Galant. Ten rok był jego ostatnim rokiem pracy z naszą grupą. Oficjalnie pożegnaliśmy się na ostatnim treningu przed wakacjami ale i tu w przerwie wakacyjnej warto do tego wrócić.

Ostatnie 6 lat to jak nie patrzeć pasmo wielu sukcesów naszej drużyny. Trzykrotnie wygraliśmy ligę, rok temu byliśmy trzeci o ostatni sezon skończyliśmy na czwartym miejscu (oficjalny komunikat na: www.lzpn.org). Zagraliśmy też niezliczoną ilość turniejów w całej Polsce. 90% z nich kończyliśmy na podium a wiele wygraliśmy.
Warto też dodać, że pod wodzą Mariana Galanta odnotowaliśmy dwie piękne serie w meczach ligowych:
- 60 spotkań ligowych bez porażki z rzędu !!! (w tym jedynie 3 remisy)
- 35 zwycięstw ligowych z rzędu !!!
Poza tym sezon 2010/2011 zakończyliśmy z kompletem zwycięstw.
W skrócie to wyglądało tak:
w skrócie

Wymieniać można pewno długo bo w końcu to było 6 lat. Zainteresowanych odsyłamy do innych artykułów na naszej stronie. Wszystko co ważne z ostatnich 6 lat jest tu udokumentowane.

Dziękujemy za to czego nas nasz dotychczasowy trener nauczył i co z nami osiągnął. Życzymy mu dalszych sukcesów z kolejnymi grupami.

Dokładniejsze zdjęcia w galerii.
A ja ktoś lubi wracać do przeszłości to we wszystkich galeriach na tej stronie jest już ponad 5500 zdjęć z ostatnich 7 lat.

Treningi pod kierunkiem trenera Jana Lirki wznawiamy już 1 sierpnia, potem jedziemy na obóz i od września zaczynamy kolejny sezon rozgrywek ligowych. Wakacje się kończą :-)

bw