Trzeci mecz i pierwsze zwycięstwo

Dziś odwiedziła nas Lechia Tomaszów aby zmierzyć się z nami w trzeciej kolejce Wojewódzkiej Ligi Deyna. To już nasze drugie spotkanie po wakacjach gdyż pierwszy raz spotkaliśmy się na turnieju przed rozpoczęciem rozgrywek. W zeszłym roku o włos przegraliśmy trzecie miejsce właśnie na rzecz kolegów z Tomaszowa. Zobaczymy jak będzie w tym roku.

Od początku gra była raczej wyrównana, choć może z lekką przewagą naszą. Niemniej to w 20tej minucie po naszym błędzie straciliśmy pierwszą bramkę i zrobiło się trochę nerwowo. Przed przerwą udało nam się wyrównać. W 33 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mateusz Wasik głową pokonał bramkarza przeciwnika. Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie nasza gra wyglądała już trochę lepiej. Nerwowo chwilami było a sędzia jeszcze dolewał oliwy do ognia. Już w siódmej minucie po przerwie Damian Ścibiorek podwyższył wynik spotkania na 2:1. Wciąż zdarzały się nam błędy w obronie i czasami robiło się gorąco. Niemniej to my przeważaliśmy i to my zdobyliśmy kolejną bramkę. W 72 minucie meczu Kacper Stańczyk ustalił wynik na 3:1.

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Gratulacje !!!!

ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów     3:1