Pokonaliśmy kolegów z Opoczna

W wielu przypadkach niejasne decyzje sędziego, chaos i wiele niewykorzystanych przez nas sytuacji podbramkowych ? tak wyglądał nasz mecz z Ceramiką Opoczno, ale może po kolei.

Spotkanie zaczęliśmy spokojnie (w przeciwieństwie do jego nerwowego zakończenia); gra była raczej wyrównana, mieliśmy lekką przewagę. Stwarzaliśmy coraz to większe zagrożenie pod bramką rywala (pewnego razu po strzale głową naszego napastnika piłka odbiła się od słupka). Swoją przewagę udokumentowaliśmy dopiero bramką ?do szatni? w 39 minucie; Damian Nowacki pewnie wykorzystał jedenastkę po faulu na naszym zawodniku w polu karnym. Jeszcze tuż przed przewinieniem przeciwnika nie wykorzystaliśmy sytuacji sam na sam z bramkarzem ponownie trafiając w boczną część obramowania bramki. Na przerwę schodziliśmy więc z satysfakcjonującym nas wynikiem 1:0.

Wraz z gwizdkiem rozpoczynającym drugą połowę na boisko wdarł się chaos; nasza przewaga była nadal widoczna, lecz niewykorzystane przez nas sytuacje wybiły nas nieco z równowagi. Drużyna gości stworzyła sobie kilka dogodnych szans na zdobycie wyrównującej bramki. Na nasze szczęście ? podobnie jak my ? rywale z Opoczna nie wykorzystali żadnej z nich i wynik aż do końca spotkania nie uległ zmianie.

To dopiero 2 nasze zwycięstwo w tym sezonie, zagraliśmy dobry mecz i trochę szkoda zmarnowanych okazji, gdyż wynik mógł być dużo wyższy, mimo to nasza drużyna zasłużyła na wygraną w tym meczu i wynik 1:0 jest z pewnością sprawiedliwy.

Gratulacje!

ŁKS Łódź - Ceramika Opoczno     1:0

Strzelcy:
Damian Nowacki x 1

mw