Wygraliśmy kolejny mecz: 7:1 z Zawiszą Rzgów

przed meczem z Zawiszą Rzgów
Dziś wyjechaliśmy do Rzgowa na kolejne spotkanie ligowe. Słońce i 20 stopni powyżej zera stanowiło zupełne przeciwieństwo pogody sprzed 2 tygodni kiedy graliśmy z ChKSem. Pogoda pogodą a my tam pojechaliśmy w końcu zdobyć 3 punkty. Zaczęliśmy grać i szło nam to dość opornie. Koledzy ze Rzgowa sprawiali dość dużo problemów naszej drużynie. A może to my sami sobie te trudności robiliśmy. W końcu całą pierwszą tercję przeważaliśmy ale na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:0. Zabrakło skuteczności.
Druga tercja to znowu nasza przewaga i po kilku minutach prowadziliśmy po bramce Damiana Henca 1:0. Nadal jednak skuteczności brakowało za to przewaga nasza była widoczna na boisku. Niestety wkrótce potem po indywidualnej akcji to koledzy z Zawiszy zdołali wyrównać. Było 1:1 i sytuacja stawała się trudna bo to była już połowa spotkania. Jednak kiedyś musieliśmy poprawić skuteczność i ciągu następnych 10 minut to do siatki przeciwnika jeszcze trafiali Kuba Ciupa dwa razy a zaraz potem Damian Henc też dwa razy i po drugiej tercji było już 5:1 dla nas.
Po kolejnej przerwie znowu było nieco gorzej z celnością niemniej jednak udało się jeszcze zdobyć dwa gole. Dokonali tego Dawid Ziółkowski i Wojtek Ciejka. Więcej już bramek niestety nie udało się strzelić ale wynik 7:1 w pełni oddaje sytuację na boisku.
Tu trzeba dodać, że koledzy ze Rzgowa byli w nieco gorszej sytuacji gdyż nie mieli zawodników na zmiany a my mieliśmy dwa składy i przez to więcej sił na boisku. Z kwestii technicznych to odnotujmy, że deszcze które ostatnio padały w dużych ilościach nieco rozmiękczyły płytę boiska przez co była dość "lepka". Sprawiło to nam trochę kłopotów, ale boisko wszyscy mieliśmy takie samo.
Była to przedostatnia kolejka rundy jesiennej. Jeszcze tylko w środę spotkamy się z LKS Gałkówek. Miejsce 3cie po rundzie jesiennej jest już blisko.

ŁKS - Zawisza Rzgów   7:1